Co se vlastně děje???

Někteří i myslí, že jedna ordinérní blondýna obloudila formálně nejsilnějšího muže v zemi, and that´s all, folks.

Nic nemůže být vzdálenějšího pravdě.

 

To, co se právě nyní děje u nás, přesně kopíruje model Ruska.

Ten model je tento:
1) Po změně systému se nechá běžet (a minimálně pasivitou, spíše však aktivně) podpora zlodějiny a korupce.
2) Podporuje se – nebo minimálně se nechá – pronikat korupce do politiky. Po čase korupce a politika do sebe totálně proniknou tak, že jsou navzájem neoddělitelné a mohou žít pouze ve vzájemné symbióze.
3) Po celou dobu tohoto tak zvaně porevolučního období držet pod svým vlivem nějakou část bezpečnostních složek a jen sbírat informace. Nic nedělat, jenom sbírat info.
4) Nechat korupci v politice dojit tak daleko, že v ní musí být a jsou namočeni všichni, kdo se v politice pohybují.
5) Podporuje se nasranost lidí z korupce, ale v reálu se proti tomu nic nedělá, neboť se jedná o samodestruktivní a sebedestabilizující prvek, který dělá práci za „složky“.

 

A PAK

(ROZUMĚJ – PRÁVĚ NYNÍ)

6) Udělat velkou a rozhodnou akci, sundat někoho kdo je považovaný za velké zvíře. V Rusku to byl Chodorkovsky a pár dalších, u nás to je  premiér a několik velmi vlivných politiko-mafiánů a několik generálů. To vše za potlesku národa, který si naivně myslí, že nastává obrat k lepšímu.
7) Všichni, VŠICHNI, v politice z toho jasně pochopí, že dnes je to jeden, zítra to mohou byt oni, neboť všichni ví, ze na každého z nich by se něco našlo. Takže zastrašení všech je dokonáno.
8) Všichni v politice (ale i v ostatních bezpečnostních službách) budou napříště krotcí a poddajní vůči tomu, kdo drží v ruce jejich ohlávky.

 

A TY DRŽÍ KDO??

9) Ohlávky drží jistá specifická část bezpečnostních sborů (UOOZ) a několik státních zástupců. Předskokanem byl paní Vesecká, ale byla málo rázná (sic!!) tak nastopili/y jiní.

Závěr:

Totální ovládnutí tuzemské politiky skrytou silou, tedy přesně to, co dokázal pan Putin a FSB.

Jinak řečeno: v těchto dnech proběhlo – aniž by si toho kdo všimnul – převzetí moci v teto zemi zcela mimo demokratické mechanismy a postupy.
Všichni z elity se bojí, aby neskončili v drápech UOOZ, neboť mají máslo na hlavě a i kdyby neměli, už jasně vidí, že tak jako tak mohou skončit ve vazbě. Jak potvrdí pan Lessy, ani nejvyšší funkce v samotných bezpečnostních složkách jim nemusí být dostatečnou ochranou.

Prezident Zeman je jako deus ex machina, který bude symbolem jediného spravedlivého a stabilizujícího. (Pokud ovšem nehodí šavli, ale ani v tom případě by impeachment nehrozí – Ústavní soud je „ošetřen“.)

Jediný rozdíl oproti Rusku je ten, že není veřejně známo propojení mezi vykonavateli  (UOOZ) a tím jediný „symbolem stability“ Zemanem.

 

Pokud si myslíte, že NEDOCHÁZÍ k definitivnímu začlenění ČR pod sféru vlivu Ruska, pak doporučuji jako podpůrnou četbu génia strategie, mistra Sun Tzu, který formuloval 13 zlatých zásad pro dobytí země protivníka bez boje. Jsou staré asi 3500 let a jsou to tyto:

 1. Diskreditujte vše, co je v zemi protivníka dobré.
 2. Vtahujte představitele vládnoucích vrstev protivníka do zločinnosti.
 3. Podrývejte jejich dobré jméno. Ve vhodné chvíli je předhoďte pohrdání jejich krajanů.
 4. Využívejte ke spolupráci zejména bytostí NEJPODLEJŠÍCH a NEJODPUDIVĚJŠÍCH a na nich postavte svůj vliv a moc.
 5. Všemi způsoby dezorganizujte účinnost protivníkovy vlády.
 6. Zasévejte mezi obyvatele nepřátelského státu rozkol, vášně a neshody.
 7. Stavějte mladé proti starým, ženy proti mužům, zdravé proti nemocným, neschopné proti schopným, nevěřící proti věřícím, vše slabé a neduživé  proti všemu silnému a zdravému, vše nepřirozené a zvrácené proti všemu  přirozenému a normálnímu, lidský duchovní a mravní odpad proti národním  a státním duchovním a mravním elitám, vše nižší proti všemu vyššímu.
 8. Vysmívejte se duchovním a mravním tradicím vašich protivníků.
 9. Všemi způsoby vnášejte zmatek do zázemí, do zásobování a přímo do vojsk nepřítele.
 10. Oslabujte vůli nepřítele klást odpor pomocí smyslných písní, hudby, alkoholu a drog.
 11. Pošlete prostitutky, aby dokončily dílo zkázy.
 12. Nešetřete sliby ani dary, abyste získali informace. Nelitujte peněz, neboť peníze takto vydané se vrátí stokrát.
 13. Všude infiltrujte své špehy!

  TAKŽE, NAŠI DRAZÍ SPOLUOBČANÉ, VÍTEJTE V NAŠÍ NOVÉ VLASTI – VLASTI V ROCE 2013. KONEC SVĚTA – ROZUMĚJ: NAŠÍ CIVILIZACE A NAŠICH HODNOT – MĚL ZPOŽDĚNÍ PŘESNĚ PŮL ROKU….

Posted in Nezařazené
17 komentářů » for Co se vlastně děje???
 1. honza napsal:

  Děkuji!

 2. Míša Urbanová napsal:

  myslím si to už také … bylo mi to zkrátka divné – díky za článek Klárko

 3. Hana napsal:

  A dvě návštěvy Blažka v Rusku v březnu a dubnu t.r. …, že by dárek v podobě Torubarova byl jen záloha?

 4. Jan napsal:

  jak se z tohoto systému můžeme vyčlenit? má někdo reálný tip?

 5. e. napsal:

  Z tohohle mi přejel mráz po zádech. Mám z toho od začátku divný pocit, ale neuměla jsem to takhle popsat. Velmi děkuju za článek.

 6. CHYREN napsal:

  Tady někdo zmagořil 😀

 7. Honza napsal:

  Napsal bych ze jste hloupa ale bojim se ze mne zazalujete..

 8. lukas napsal:

  jak pravdive

 9. Kurosan napsal:

  Ále, to jsou jen takové třesky plesky. Nečas stejně (jako všichni ostatní „zastupitelé“) žádnou reálnou moc neměl (stejně jako před tím Topolánek) , na druhou stranu nechápu proč, majíce v rukou Rátha, nám davům k výsměchu a pošpinění předhodili premiérskou milenku a pár mafiánů.. Asi chtěli ať máme holota radost a nejspíš potřebovali od něčeho důležitého odvrátit pozornost..

  Srovnávat nás s Ruskem je vůbec úplný nesmysl, to co z evropské dáli vypadá jako konec civilizace metodou bezedného bordelu, je v ruských reáliích tradiční úspěšná metoda fungování společnosti a hrozná hrozba všem ruským nepřátelům..

  Že je zdání naší státní suverenity směšné, no je, ale toto je jasné od doby co jsme se trhli z Rakouskouherska, od té doby nikdo mocný v důležitých věcech nehovoří s námi, ale hovoří se „o nás“.

  Stařičkého mocnáře Zemana bych úplně vynechal z přemýšlení, protože jde o bezvadný kanadský fór, který jsme my venkované provedli (malo)měšťákům, a ten člověk se na hradě opravdu snaží. (Viz píseň Snaživec od Pražského výběru..)

  Citovat mistra Suna je hezké, ale ve verších a v celkovosti kontextu svého díla, je mistr Sun ještě daleko pěknější.

  Kurosan

 10. Jarek napsal:

  Klaro, fandim!

 11. tom napsal:

  tady už si každej bleje co ho napadne 🙁

 12. JARKA napsal:

  ANO,TO JE PLÁN SVĚTOVÉ ELITY.DEMORALIZACE,DESTABILIZACE,KRIZE,NORMALIZACE.
  TEĎ JSME VE FÁZI KRIZE…..A ČEKÁ NÁS NORMALIZACE….!

 13. gghii napsal:

  Jinde a v jiném článku jste pí.doktorko popsala stav ,kdy je nám vsouváno a předkládáno jako pravé ale ve skutečnosti jde o falešné,náhražky,umělé,instantní ,jedovaté a zdraví škodlivé/počínajíc vším průmyslovým zbožím z Indočíny a končíc čímkoliv/ a já k Vašemu článku dodávám,že se to týká i kvality lidí,morálky,cti a profesionality opět je nám předkládáno : nekvalitní -rozuměj nemorální jednání lidí a je hlavně všemi kdo jsou u lizu/to se týká i Vaší osoby/, mediálně vymýván mozek,jakoby normální člověk neměl vlastní mozek,aby přemýšlel a došel sám k poznání,že je to ŠMEJD !
  náhražky a šmejdy se týká i řešení problémů s cikánským etnikem ,které je nám také předkládáno,jako vzorné,civilizované a hlavně evropské obyvatelstvo – paradoxně sama víte,že jejich kořeny jsou v Indiii,a to je sakra jiný svět hlavně sociokulturně,nábožensky a hodnotovým žebříčkem ! kdo nemá tu zkušenost na vlastní kůži s cikány může si je sám k sobě nastěhovat do bytu nebo domu !

  • Tomáš napsal:

   Vás bych si do bytu/domu nastěhovat nechtěl, to by bylo mnohem horší než bydlet s deseti negramotnými cikány z Rumunska. Vy máte kořeny v …. (takový stát ani existovat nemůže) … žumpě.

 14. Tomáš napsal:

  Hmm, zatýkání řídí státní zástupce, který byl v kauze Čunek na dobré straně. Změna stran není vyloučena, u právníku změna role/stran patří k profesi, může(samozřejmě ne v jednom případu) zastávat roli obžaloby(státního zástupce) i obhajoby(advokáta). A ÚS? Neprošel kandidát Výborný, podle senátorů, zvolených dvoukolovým většinovým systémem, neměl, v roli ústavního soudce, ty, podle většiny senátorů, správné právní názory.

  Změna k lepšímu? Je pravděpodobné, že ne, je vždy mnoho způsobů jak se to(cokoli) může zvrtnout. Pokud změna k lepšímu, tak jen malá, taková evoluční.

  Jisté je, že pár advokátů má teď hodně dobře placenou práci, protože jejich klienti jsou bohatí … a jsou v průšvihu.

  Zblbnutí jednoho muže jednou ženou, jejíž jednou z chyb je, že nevěděla kdy má mít dost(*), také, mimo jiné, došlo. 🙂

  Už před bitvou/válkou se rozhoduje jak bitva/válka dopadne. Bylo předem jasné, že na funkci předsedy vlády Nečas min. vzdělanostně(gympl + fyzika) nemá, hůř byl na tom už pouze Standa Gross. …. a politika je pokračováním války jinými prostředky. 🙂

  Také bylo předem jasné, že Miloš Zeman bude ve funkci(v práci-vždyť mu to u zaměstnavatele, tzn. jeho voličů, projde, věděli to předem ) chlastat a dělat ostudu i v zahraničí … s alkoholikem se nedá žít, na vyšší(státní) úrovni si alkoholikem, bez vážných následku, nechat vládnout.

  * Viz pohádka o rybáři a zlaté rybce

 15. Duge napsal:

  Súdruzi, Sun Tzu bol číňan a je pravda, že jeho kniha Umenie vojny je súčasťou tréningu manažérov…avšak hlavne tých západných.

  Tých 10 bodov, ktoré ste tu popísali však predsa používajú naopak Spojené Štáty vo všetkých vojnách ktoré vedú, v celej propagande ktorú vedú.

  V porovnaní s týmito exotmi sú Rusi ťažkí šuflikanti…

  Kvízové otázky:
  – v koľkých štátoch má USA stále vojenské jednotky a v koľkých Rusi?
  – za posledných 13 rokov – koľko štátov napadli a rozbili USA a ich pohonkovia a koľko Rusi?
  – kto sústavne porušuje a ignoruje medzinárodné právo, pri napadaní a obsadzovaní cudzích štátov – USA či Rusi?
  – kto podporuje medzinárodný terorizmus – USA či Rusi?

  Tie body sedia, ale ich používanie treba posunúť o pár poludníkov na západ preboha…do USA.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv