Islamizace ČR běží na plné obrátky

Odpůrcům islámu a nelegálních migrantů se často vyčítá, že brojí proti něčemu, co ve skutečnosti neexistuje. „Vždyť tady žádní migranti a žádný islám není, tak proti čemu bojujete?“ vyčítají média i lidé, kteří se neumí dívat okolo sebe nebo zaměňují realitu se svým přáním.

V České republice však probíhá islamizace na plné obrátky. Projevuje se to takto:

 1. Vznik a aktivity tzv. multikulturních (tedy proislámských) „neziskovek“, jejich zdroje financování z podivných norských, islandských apod. fondů, ve kterých jsou široce zastoupeny muslimské země, vzbuzují otázky, komu vlastně slouží.
 2. Obhajoba islámu v masmédiích, kdy je citován tzv. „Mekkánský korán“ o víře bez ohledu na to, že pozdější zjevení „Medínského koránu“ o džihádu jej přebíjejí a dřívější „soft“ verzi Koránu zneplatňují.
 3. Hysterické reakce masmédií, politiků i neziskovek proti komukoliv, kdo se jasně postaví proti islamizaci ČR
 4. Výstavba mešit, „Islámských kulturních center“, islámských knihoven, islámských madras, zřizování a provoz polosoukromých islámských modliteben: prostě všechno místa, kde se mohou scházet a kde může docházet k radikalizaci mírumilovných, tedy dle samotného islámu špatných muslimů. K výstavbě takových center dochází často bez stavebních povolení nebo s falešnými stavebními povoleními. Vždyť co na tom, že rodinný dům má 150m2 velký „obývák“.  Obcházení stavebních zákonů.
 5. Podivné financování výstavby a provozu těchto zařízení.
 6. Tlak na umožnění průniku islámu do škol a tím i indoktrinace našich dětí. O křesťanskou výchovu dětí se Ministerstvo školství nestará, o islámskou ano! Ministerstvo školství tak zcela vědomě ignoruje fakt, že ČR je sekulární stát. Děje se tak prostřednictvím následujících nástrojů:
  1. Podivný projekt zavlečení islámu do škol: Islám očima školáka, zaštítěný mj. i ambasádou USA. To, že ambasáda USA svou činností porušuje Vídeňskou úmluvu o diplomatických vztazích, protože zasahuje do vnitrostátního vývoje a činnosti hostitelské země, je českým Ministerstvem zahraničních věcí zcela ignorováno.
  2. Vytvoření funkce „Multikulturního poradce: na základních školách
  3. Nabídka islámských nadací o přednášení o islámu na základních a středních školách, což je ze strany MŠMT podporováno!
  4. Spor o šátky ve školách, do kterého zasáhla ombudsmanka Šabatová na straně islámu, proti pravomocem českých ředitelů škol.
 7. Výstavba muslimské enklávy v Modlanech
 8. Výjimka ze zákona povolením halal porážek.
 9. Vymáhání povolení používat šaríja zákon pro rodinné spory muslimů
 10. Požadavek muslimů na zavedení imámů do armády a věznic
 11. Tlak tureckého velvyslance na zahájení stíhání JUDr. Samkové za výroky přirovnávající islám k fašismu
 12. Cenzura medií na informace o zločinnosti migrantů
 13. Zdlouhavý proces ohledně šíření knihy Základy Towhídu, obsahující návod, jak obelstít hostitelský stát a jak bojovat s nevěřícími, plný v demokracii zcela neakceptovatelných „doporučení“. Jednoznačně jeho obsah splňuje šíření nenávisti k jiným skupinám na základě náboženství.
 14. Beztrestnost muslimských předáků ohledně výroků, propagující šaríju (obhajující např. kamenování žen)
 15. Podivné, ustrašené mlčení všech feministických a „genderových“ organizací k tomu, jak islám zachází s ženami a k postavení žen.
 16. Podivné, ustrašené mlčení obránců práv dětí k tzv. dětským sňatkům .
 17. Zpochybňování toho, že za zmasakrování asi 200 Evropanů včetně žen a malých dětí v uplynulém roce došlo na základě náboženské nenávisti, „ve jménu Alláha“ a omlouvání těchto útoků psychickými problémy pachatelů.

OPROTI TOMU SE MUSLIMSKÉ ZEMĚ BRÁNÍ PROTIISLÁMSKÉMU ŽIVOTU TAKTO:

 1. Brání návštěvám občanů z demokratických zemí. Kdo chce navštívit muslimské země, dostane vízum na omezenou dobu a pak se musí vrátit domů.
 2. Každý návštěvník musí mít svého „sponzora“ místního občana nebo firmu, který za něj ručí a který může jeho vízum nechat zrušit obratem ruky.
 3. Pokud chce někdo v muslimských zemi podnikat, musí mít místního partnera, který bude vlastnit nejméně 51% podniku. Neexistuje majoritní vlastník nemuslimský cizinec.
 4. V některých zemích musí návštěvníci dokazovat, že vlastní dostatečné prostředky na dobu pobytu.
 5. Šíření jiných náboženství je hrdelní zločin.
 6. Výstavba nových kostelů je zakázána, staré jsou tak nenápadně zavírány či bourány.
 7. Návštěvníci musí plně respektovat místní zákony (šaríja) včetně zahalování žen

NENÍ PRAVDA, ŽE SE NIC NEDĚJE! INDOKTRINACE JE V PLNÉM PROUDU!

Posted in Nezařazené
8 komentářů » for Islamizace ČR běží na plné obrátky
 1. Petrášová napsal:

  Bože,Otče!

  Chraň nás před všemi těmito bezbožnými věcmi! Aláh nikdy nebyl a ani nebude náš bůh! Protože Ty jsi Bůh lásky a Ty nemáš nic společného s Islámem,ani s jeho naukami.
  Jsem přesvědčená,že Ty můžeš učinit víc než si dokážem představit.Ať se stane tvoje dokonalá vůle v našem národě! Odevzdávám český národ do Tvých svatých rukou!
  Díky Tatínku nebeský,že Ty máš pro nás zázraky!

 2. Josef čepila napsal:

  Bůh s námi, lidé zbrojte

 3. František Gwener napsal:

  Vládnoucí elity USA (a díky jeji nátlaku a „vzoru“ i elity předních západoevropský zemí, tudíž logicky i „Brusel“) bezohledně sledujíc své sobecké zájmy, hlavně maximalizaci zisků a stále rychlejší koncentraci bohatství a politické moci) to zejména s masivní imigrací ilegálů, kteří navíc představují značně vysoká rizika

  – neasimiliace a hostility k západní civilizaci i
  – neúnosně vysoká rizika bezpečnostní a teroristická

  PŘEHNALY

  a i naivnější občané na této tsunami vetřelců se do očí bijícím způsobem přesvědčují, že stávající forma, tzv. „liberální“ demokracie slouží hlavně a především elitám a systematicky ignoruje zájmy a vůli, vyjádřenou i přes volební urny, drtivé většiny obyčejných občanů.

  Vládnoucí elity na imigraci JAKÉKOLIV povahy a kvality všestranně vydělávají, nejen coby možné levné pracovní síle, která navíc tlačí mzdy místním dolů, ale stále více hlavně coby nové KONZUMENTY, protože problémem moderní ekonomiky není věci vyrobit, ale PRODAT a UDAT je.

  Proto je pro velkokapitál elit atraktivní imigrant s početnou rodinnou a ženami s vykokou porodností.

  Orpoti elitám obyčejní lidé na takové imigraci všestranně doplácejí. Navíc, politici, kteří jsou elitami sponzorováni, elitám umožňují „optimalizovat“ daně a skrývat peníze v daňových rájích. A tak politici-legislativci seženou další miliardy na konzumaci nepracujících imigrantů a jejich početných rodin DALŠÍM kolem „mírného zdanění“ střední a pracující třídy.

  Navíc, vládnoucí elity:

  a) nebydlí tam, kde bydlí tito imigranti
  b) své děti neposílají do veřejných škol s dětmi těchto imigrantů
  c) jejich děti a ženy nejezdí MHD, nepohybují se na veřejných prostranstvích a neriskují tak okrádání, obtěžování, znásilňování těmito imigranty nebo být jimi zmasakrováni při dalším teroristickém útoku.

  Vládnoucí elity mají „systém“ dobře „podcghycený“, od stále disent více postihujících paragrafů, multi-kulti osnov ve školách, zaměření „kulturních“ programů v TV, propagandě vedené politickou korektností, atd. atd.

  Bohudík pro vládnoucí elity a jejich přisluhovače, ani „revolta“ obyčejných občabů cestou volebních uren, ani zdaleka není zárukou nebo nadějí na žádoucí změnu. Když se nová, slibná partaj dostate do parlamentu, její poslanci jsou většinou zkorumpováni a koupeni lobbisty elit nebo jsou skandalizováni, označováni za „extrémisty“, „xenofoby“, nebo jak to teď řekla politička establišměntu, Clintonová, „bandou opovrženíhodných“.

  Obyčejní lidé se mohou – třeba proti islamizaci, která zcela vyhovuje elitám USA a západoevropských, bývalých koliálních zemí nebo Německu, které Wilkommen! prý zase splácí dluh za zvěrstva národního socialismu – bránit jen:

  a) vysokou volební účastí
  b) koordinovanou volbou pro skutečně národní zájmy, tedy zájmy většiny obyčejných spoluobčanů hájící strany

  Zdá se, že koordinované, hromadné akce včetně

  a) protestů
  b) bojkotů produktů, firem, atd.

 4. Miro napsal:

  Velmi dobré, pravdive a realistické zhodnotenie a zosumarizovanie skutočného stavu. Kedy uz konecne ludia povedia „DOSŤ“!!!

 5. Roman napsal:

  Petrášová: tak se mi zdá, že náš křesťanský „Otec nebeský“ pěkně dostává od islámského Alláha pěkně na prdel – co?! O svoji bezpečnost se budeme muset postarat sami – bez jeho „pomoci“…

  • RC napsal:

   Co se vám zrovna zdá, je naprosto nepodstatné.

   Podstatné a zoufalé je to, že máte hubu nevymáchanou a o Božím působení nevíte zhola nic.

   • Milan napsal:

    Zaobírat se nesmyslem, kdo jak mluví a o kom, i když je to bůh…..je jen plácání nesmyslů. Důležitý je postoj a řešení situací, nikoliv kárání…

 6. Prosím věnujte chvilku této petici. Rozhodně si přečtěte rozhovor s SEYRAN ATESOVOU. Mladá fronta dnes sobota 30.9.2017 stana 16 rubrika ROZHOVORY.
  Lepší výměna informací o extremistech je jedním z našich požadavků. Více na http://www.cz.stopextremism.eu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv