Jaký je váš názor na soudce?

Na justici a soudce se všeobecně nadává. Nadávky jsou ovšem něco jiného než kritika. A kritika justice? Skutečně těžký úkol – není přece možné, aby u každého sporu byl hodnotitel a „nezávisle“ hodnotil práci soudce.

Naštěstí zde existuje řešení. Je jím web „ZNÁMÝ SOUDCE“ – www.znamysoudce.cz

Jedná se o hodnotitelský – spotřebitelský web zákazníků justice, kteří mohou dotazníkovou metodou hodnotit práci soudce. Čím více údajů se získá, tím je web objektivnější..

Proto si dovoluji požádat všechny, kdo měli či mají nějaký spor, aby se ke „svému“ soudci vyjádřili. Nejde o to, zda vyhráli či prohráli, ale zásadně jde o to, zda soudce jednal a vedl spor tak, jak má..

Jak je všeobecně známo, nejlepší pomocná ruka je na konci vlastní paže. Tak přestaňme nadávat a postarejme se o to, aby soudci dostali zpětnou vazbu na svou práci. Možná se budete divit, ale řada z nich o to stojí…

Posted in Nezařazené
3 komentáře » for Jaký je váš názor na soudce?
 1. Kopis napsal:

  V tomto případě hovořit o objektivitě je hodně odvážné. V době kdy se ani advokáti neštítí špinavostí, neřkuli mnohdy napomáhají pachateli v páchání trestné činnosti, nebo ji sami páchají, už vidím to objektivní hodnocení soudce, který trestnou činnost po právu ohodnotil!!!

 2. Karel napsal:

  Do dnešního dne jsem o webu znamy soudce nikdy neslysel 🙁

 3. Jan napsal:

  Soudce ny měl být vzdělaný inteligentní a nestranný což se o soudkyni okresního soudu v ostravě
  SNÁŠELOVÉ Renátě Mgr nedá říct

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv