JEŠTĚ JEDNOU K TERORISTICKÝM ÚTOKŮM V PAŘÍŽI

Tento text jsem napsala a dala na svůj Facebook poté, co v noci z 13. na 14. listopad 2015, mezi 21:20 až 01:00 provedli islámští teroristé šest útoků střelnými zbraněmi a čtyři sebevražedné bombové útoky, které proběhl v 1., 10. a 11. pařížském obvodu. Vyžádaly si 130 mrtvých, a 352, či dle jiného zdroje 415 zraněných.

Požádala jsem, aby lidé na FB tento můj text sdíleli, protože považuji za důležité, aby – s ohledem na manipulaci médii – se tyto úvahy nad otřesnými pařížskými událostmi šířily dál. Ne proto, že jsou moje, ale proto, že je potřeba nad nimi přemýšlet komplexně.

Od té doby se mi můj text čas od času vrací s žádostí o potvrzení jeho pravosti.

Potvrzuji jej a zde jej uvádím ještě jednou:

MOJE STANOVISKO K TERORISTICKÝM ´TOKŮM VE FRANCII

  1. každému studentovi střední vojenské školy musí být jasné, že jde o bojovou zkoušku. Jde o průzkum bojem. Synchronizace útoků do několika hodin, jejich stupňování a organizace nesvědčí o ideologicky zmatené drobné skupině teroristů, která provede individuální útok, aby si pohladila své psychologicky zmatené ego zatemnělé pomstou.  Akce byla profesionálně naplánována a organizována a měla za úkol, vedle vyvolání zmatku a strachu, vyzkoušet reakční dobu policie a jejích složek a případné zapojení armády a dalších údů státu. Takže zatímco zdrogovaní mládenci prožívali svůj orgasmus z krvavé strašné lázně, dovedu si představit, jak o kousek dál stáli jiní, měřili dojezdové časy,množství přistavených jednotek a zkoumali jejich vybavení. A pak další, kteří sledovali vše dohromady.
  2.  nebyla to první zkouška. Tou první byl vražedný útok na jistý pařížský humoristický časopis. I tam, dle mého názoru, bylo vše shora uvedené zkoumáno. Nyní jde o multiplikaci.
  3. slyšíme stále, že tajné služby vše zkoumají, a že potřebují další a další pravomoci, abychom byli chráněni. Jestliže ale v daném případě tajné služby evidentně nic nevěděly, pak jsou buď neschopné, anebo byl útok připravován mimo území Francie a lidmi, kteří na místě dlouho nežili. Tajné služby nemají šanci tyto skupiny infiltrovat. Tradiční zpravodajské techniky naprosto selhávají.
  4. je evidentní, že „migranti“ jsou armádou v civilu. Jestliže například europoslanec Tomáš Zdechovský tvrdí, že migrace a teroristické útoky nemají nic společného, tak při veškerých svých osobních sympatiích k němu tvrdím zase já, že je naivní idealista.Dnes je zřejmé, že každý z „migrantů“ má svůj úkol. Kdo nemá přímo úkol, plní úlohu kvantifikátora – davu, v němž je nesnadno se orientovat a v němž je struktura informační sítě nedohledatelná. Každý, kdo má svěřený konkrétní úkol ví, kdo je jeho velitelem. Každý ví, kam se musí dostavit a kde zůstat (viz jak Němci neví, kam se jim uprchlíci ztrácí ). Každý se dopředu přes Internet seznámil s místem svého úkolu, s mapami i obrázky.
  5. nedovedu si představit co se stane v okamžiku, kdy najednou v Evropě udeří několik tisíc skupin. Příslušný počet lidí už k tomu mají. Prostředky k dorozumění také. Už tedy ne těžké vysílačky – počítač a mobil má každý v kapse.
  6. Pokud to byl průzkum bojem, pak je to předehra k hroznějším činům. Nyní teroristé uvidí v přímém přenosu schopnost státu a reakci obyčejných lidí. Proto si se vší vážností dovolím žádat ministra obrany, aby přestal řešit problém vztahů dvou postklimakterických bab (což říkám jako postklimakterická baba, takže si to můžu dovolit ) a začal připravovat tuto zemi na válku.
  7.  Zejména pak jako první kroky navrhuji,aby BYL OKAMŽITĚ ZABLOKOVÁN ROAMINNG Z TURECKA, SYRIE, LYBIE, SAUDSKÉ ARÁBIE A DALŠÍCH VYBRANÝCH ZEMÍ. A – což říkám opravdu nerada – TEĎ je správná doba na blokaci internetu … samozřejmě v rámci těchto zemí a jejich spojení do Evropy. A ať mi nikdo neříká, že to nejde..

 

 

Posted in Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv