Jestlipak víte, co znamená DG AGRI?

European Commission DG AGRI — Directorate-General for Agriculture and Rural Development

Sídlí v největším úřednickém domě Evropské Unie, protože zemědělská agenda EU je 39% celkového unijního rozpočtu. Ostatní komise – celkem jich je asi 30 – jsou proti zemědělství a regionálnímu rozvoji trpaslíci. Ačkoliv se to nezdá, AGRI je zdrojem veškerých nyní probíhajících záležitostí kolem migrace a kvót. Situace je totiž následující:

1.
Prohlášení ohledně kvót, hlasování v EU parlamentu a schůzky ministrů a premiérů, to vše je jen divadlo pro nás blbce, aby ti skutečně mocní úředníci, kteří stojí na pozadí a které nikdo nevolí, měli čas na práci. Na jakou? Čtěte dále – dozvíte se.

2.
Komisi AGRI vede neschopný dědula, který všechno odkýve a buď neví, která bije anebo je to zaprodanec. Je to Polák Jerzy Plewa!!!

3.
V uvedené úřednické budově generálního ředitelství (DG AGRI) je plno kanceláří a na jejich dveřích je plno arabských jmen. Mohamedové, Ahmedové atd., kteří vedou různé výzkumné skupiny.

4.
Je velký zájem o výrazné zvýšení produkce potravin a produkci pitné vody. Podporuje se výzkum biotechnologií, nanotechnologií, nových hnojiv a genetických manipulací. K tomu tlak na změny legislativy směrem ke zmírnění evropské ochrany životního prostředí, která tento výzkum blokuje.

5. Probíhá intenzivní privatizace – něco jako Agrofertilizace veřejného sektoru ve prospěch mezinárodních potravinových korporací, ve kterých je především saúdský kapitál, takže Babiš je proti nim trpaslík. Přes soukromá média dochází k ovlivňování veřejného mínění, likvidace potížistů.

CO SE VE SKUTEČNOSTI DĚJE?

1.
Jde o invazi muslimského obyvatelstva do Evropy – nejde o uprchlíky z války a o to, že oni si tam ze svých zemí nadělali poušť a smetiště kombinované s velkým populačním růstem. Jde o hromadné tažení na novou pastvinu = Evropu. A co my? Vlastně nebude nic nového: muslimové mají velké historické zkušenosti s otrokářstvím…

2.
Připravuje se konec demokracie. Bude návrat do středověku, takže konec veřejného sektoru (zánik veřejného školství, zdravotnictví, sociální péče …) – vše bude privatizováno včetně životů samotných lidí. Budou kasty, teokracie, šáría…

3.
K tomu je třeba říci:
Muslimové dokonale infiltrovali pracovní skupiny Evropské komise pro zemědělství (DG-AGRI), ovšem v zásadě pronikli do politiky celé nadnárodní EU. Velmi dobře využívají faktu, že EU není demokratická – má sice volený parlament atd. atd., ale faktickou výkonnou moc mají právě tito nevolení manažeři, na které není vidět.
Toto uspořádání islámu maximálně vyhovuje, protože to není primárně náboženství, ale hlavně to je totalitní státní zřízení. Islám nikdy nebyl demokratický, takže, surově řečeno, muslimové jsou v Bruselu jako ryby ve vodě. Mají na to 14 století tréning, jak se v takovém prostředí chovat.

Poláci v hlasování o kvótách otočili proto, aby Tusk zůstal předsedou parlamentu a ten neznámý ředitel DG AGRI zůstal tímto ředitelem DG AGRI i nadále. Přitom právě tento člověk, údajně zcela bezradný, sedící jen v kanceláři a beroucí plat, má nehynoucí „zásluhu“ na tom, že zemědělskou politiku řídí nadnárodní korporace koncentrující dohromady velké pozemky+průmysl hnojiv+pitnou vodu+výrobu potravin.
Dobrá zpráva je: i Babiš a Agrofert je proti těmto Saúdy podporovaným veleobrům trpaslík. Protože se navíc vyzná, je jistá naděje, že i on by se mohl pokusit se těmto megatrendům vzepřít a začít bojovat za Agrofert, potažmo i za Českou republiku.
Špatná zpráva je, že ať se snažím jak se snažím, nejsem schopna pochopit, co vede naše kolaboranty ke kolaboraci… Nevidím na světě dost peněz, kterými by bylo možno jejich kolaboraci zaplatit, aby se jim vyplatila.

Posted in Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv