Kandiduji na prezidenta

Ne, to není vtip. Myslím to vážně. Moji přátelé to myslí vážně. A kupodivu, i moji nepřátelé to myslí vážně. Věci, které mají být vyřčeny, musí být vyřčeny….

Kdo se bude chtít přidat k podpoře mojí prezidentské kandidatury, má možnost se připojit k petici.

Ke stažení zde:

Petice na KANDIDATURU NA ÚŘAD PREZIDENTA

DĚKUJI!!

Návod na vyjádření podpory:

1) Petici vytiskněte a dejte ji podepsat přátelům a známým ve svém okolí, kteří s mojí kandidaturou souhlasí.

2) Podepsané petice – i třeba s jedním podpisem – odešlete poštou na adresu, která je na petici uvedená.

3) Petici, respektive odkaz na ni, rozešlete svými e-maily a svými sociálními sítěmi svým dalším přátelům.

 

ještě jednou děkuji, KLára

Posted in Nezařazené
111 komentářů » for Kandiduji na prezidenta
 1. Monika Janáčová napsal:

  souhlasím

  • Jiří Floyd napsal:

   Něco tak hrozného jako kandidatura Samkové je možné jen u nás. Nemá soudnost,rozumu málo ale drzosti hromadu. Jdu zvracet.

   • Inu každý děláme po nedělním obědě něco příjemného. Někdo si ponatáhne tělo, jiný pohovoří s přáteli, jde na procházku s dětmi a to jsem tedy rád, že i Vy strávíte toto hezké odpoledne smysluplně. Přeji Vám kvalitní Šavlový tanec, stejně tak kvalitní jaký Aram Chačaturjan stvořil.

    • Jiří Floyd napsal:

     Byla to pouze blbá reakce na blbý stav věcí veřejných. Zvracet nemusím pouze pokud by došlo ke kontaktu s tímto tvorem. A nejsem badatel ani aktivista,takovými se to tu jen hemží. Jen jsem nasranej kam až se tento stát dostal díky zkorumpovaným idiotům kteří tu vládnou.

   • Otto Háyek napsal:

    Dnes jsem negativně reagoval na tento příspěvek. Má reakce tu kupodivu není. Ako to?

    • Otto Háyek napsal:

     Aha, možná ten komentář čeká na schválení. Proč se však schvalují podobné hnusoty, to je mi jasné není. Demokreacie, svoboda slova přece nespočívají ve volnosti kdekoho urážet, dehonestovat!

   • miky napsal:

    Je skvele Jirko, ze pouzivas vecne argumenty. Proti nim si dovolim postavit jeden svuj . Ta zenska ma osobni statecnost a to je neco, ceho je v nasi zemi jako safranu …

 2. Daniel Gaži napsal:

  Mate plnu podporu celeho vychodu slovenska na tom sme sa zhodli všetci zainteresovany do politickeho diania.Bude nam ctou podporit Vás vo vašom rozhodnuti kandidovať za prezidenta Č.R.

 3. Jan Rác napsal:

  Paní JUDr. Klárku Samkovou, Ph.D., si umím přestavit, na prezidentský post. Znám Klárku velice osobně, ví o čem hovoří, má předpoklady a nevidím důvod, proč bych neměl podpořit paní Klárku Samkovou na post prezidenta České republiky. Proto, jsem se rozhodl, že budu plně podporovat paní JUDr. Klárku Samkovou, Ph.D., na kandidátce o post prezidenskou funkci. Rozhodl jsem se osobně, a budu paní Samkovou plně podporovat, nevidím, důvod, proč by tam nemohla být žena?, naopak. Vzdělání ukončení právní má, zná velmi dobře zákony, což je výborné a má také dosti velký přehled. Jan Rác, badatel romské kultury a předseda Sdružení dětí a mládeže Romů České republiky.

 4. BERAN napsal:

  Zdravím, paní doktorko. Tomuhle – „Věci, které mají být vyřčeny, musí být vyřčeny….“ – říkáte program? 🙂

 5. Jaro Dockal napsal:

  Podporim hlasem z Lucemburska…je na case aby na Hrad prisla zena a jeste k tomu nekdo kdo se tech vsech lumpu neboji…a take dobre vi jak se veci maji. Gratujuji k rozhodnuti :)¨!

 6. dusan napsal:

  chci aby tam byla paní Klara Samková

 7. pavel napsal:

  jdu taky blejt velebnosti,byla jste dnes asi delsi čas na sluníčku

  • Ježková napsal:

   tady v tom státě je potřeba kýblíky na zvratky předložit jiným lidem, zejména politikům co vedou tento stát do záhuby.A Vy pane Pavle si dělejte jak myslíte.

  • Jirka napsal:

   Soushlasím se slečnou (paní) Ježkovou, jděte si zvracet kam chcete a klidně se v tom vyžívejte. Nechápu negativní komentáře, které vůbec nejsou věcné.

 8. Martin napsal:

  Samková prezidentkou? To už by ten úřad mohla zastávat i slepice… Myslím, že zrovna Samková by dokázala odsud vyhnat všechny Čechy a zůstali by zde jen „češi“, ale ti by jí neuživili…

  • Otto Háyek napsal:

   Člověče, pardon, tvore, mírněte se. Paní Samková je vzdělaná inteligentní dáma, která ví, co chce. To, že byste ji nechtěl vidět v čele státu, neznamená, že ji budete urážet. Copak jste v životě dokázal Vy?

  • Ježková napsal:

   Trapný názor.

 9. Karel Černík napsal:

  Paní JUDr. Klárku Samkovou znám sice jenom s Facebooku a z médií.Její názory se mi líbí a s toho důvodu jsem pro její kandidatůru na prezidentský úřad.Konečně někdo kdo se nebojí a pěkně tam s nimi zatočí!!!

 10. Marie Homolková napsal:

  Dobrý den. Chtěla bych vědět, jaký je Váš názor na pana Kalouska a knížete předsedu TOP a pana Drábka. Jaké myšlenky TOP jsou i Vaše myšlenky. S jakými skutky členů vlády -ministrů TOP – souhlasíte a s jakými ne.
  Děkuji Vám za odpověď. Homolková

  • klara napsal:

   Moje členství v TOP09 bylo výrazem mojí snahy zapojit se aktivně tak, aby bylo dosaženo změny. Tento názor jsem očividně sdílel s řadou dalších lidí, včetně těch téměř 20% voličů TOP09. Bohužel, TOPka se velmi rychle zacyklila do podoby, která je dle mého názoru v úplném rozporu s tím, proč vznikla a proč do ní lidé vstupovali. Mému neozbrojenému oku unikají skutky nejen ministrů TOP09, ale celé vlády, které bych mohla/měla podpořit.

 11. Martin napsal:

  No to je něco hrozného! To za chvíli bude kandidovat kdejaká pakáž a kdejakej cikán!
  Je mi z toho vážně na blití.

  • Otto Háyek napsal:

   To, co jste napsal, je nejlepším důkazem toho, že je kdejaké pakáži dovoleno urážet někoho, komu nesahá ani po kotníky.

  • Ježková napsal:

   Vidím, že umíte jen zvracet. A co jiného byste nám nabídl Vy ?

 12. Arno napsal:

  Samková prezidentka? To potom hradní stráž nafasuje mačety.

 13. Barták napsal:

  Vážená paní Samková,
  kde jsou naše peníze,které Vám byli poslány,za žalobu na stát,který 20 let reguloval nájemné majitelům domů?Vaše
  drzost na je bezprecedentní a neměla byste příliš vystrkovat nos……

  • klara napsal:

   máte na mysli ten členský příspěvek 500, respektive 700 Kč ročně za členství OSMD nebo ty 2.000 Kč za administraci přistoupení k žalobě? (včetně DPH)?

   • theseus napsal:

    😀 ono dva klacky krat šest tisíc členů dělá pěknej balík na to, že jste podala jednu žalobu a skutek utek

    • klara napsal:

     nikoliv krát 6.000 členů…. krát asi 2.500 členů, kteří se rozhodli pozdě a způsobili tak nemalé organizační komplikace. (A to za práci sedmi let….) Logika s níž mi vyčítáte nečinnost Evropského soudu pro lidská práva, je pozoruhodná. Každý člověk může nést zodpovědnost pouze za to, co může sám ovlivnit. Což já nejsem. Ovlivnění činnosti sodu ve směru jeho konání, stejně jako změna poměrů v oblasti nájemního bydlení v ČR je otázkou politiky. Tuto politiku mělo dělat Občanské sdružení majitelů domů. Fiasko, které dnes v této oblasti vidíme, je, bohužel, výsledkem „politiky“ OSMD, před kerou jsem varovala tak dlouho, až jsem byla jako zcela nepohodlný a kritizující element vyhnána. Máte chodit na valné hromady a účastnit se aktivně práce organizace, ve které jste členem – pak byste byl zcela informován, jaká je stiuace. Zdravím, KLára

 14. Eva Pospíšilová napsal:

  Souhlasím,
  volila bych Jiřinu Šiklovou,ale myslím,že už by neměla energii na ty tuneláře,umučili by jí,takže Klára má energie dost a nedá se ani nezaprodá.

  • Jiří Wolf napsal:

   Paní, Evo, to tak milujete bývalé zločince, komunisty? Chcete za prezidetku Jiřinu Šiklovou, která v době, kdy komunisté popravovali nejlepší lidi národa vstoupila z prospěchub do KSČ. A kdyby nebyla po roce 68 z rodné strany vyhozena, byla by v KSČ až do roku 89 a možná, že i ještě déle. Máte to v té své hlavě vůbec v pořádku. Jděte si do kravína nakrmit kravičky, a potom strčte hlavu do sena a stále si opakujte. Jsem neskutečně blbá a dělám sama sobě ostudu, jsem blbá, miluji komunistické zlčince a chci jejich návrat, chci opět zrůdnou totalitu a stýká se mi po zlatých časech za bolševismu! Jiří Wolf

   • Ježková napsal:

    Trapné…. Lidi už komunismem, nebo socialismem před volbami nezastrašíte.Proč urážíte paní Evu ? Kdyby jste měl v hlavě to co paní Šiklová, se ktrou ale mnohdy nesouhlasím, nnebyl byste schopný napsat takové…… A mimo kritiky umíte ještě něco jiného ?????

    • Jiří Wolf napsal:

     Paní Ježková, určitě bývalá bolševičko a velká ochránkyně bolševiků a jim podobných zločinců. S hlupáky na internetu se opravdu nedá komunikovat. Běžte si koupit ráno Blesk a počtěte si drbny. Až si odsedíte 10 let za bolševika v kriminále za podvracení republiky a sdostanete status III. odbojáře, potom budete mnou na úrovni. Já napsal 4 knížky, jedna vyšla v USA, a co napsala Šiklová? Strčte si tu svou Šiklovou někam. Na internetu o ní píší, že kydá samé pindy a mají pravdu. Jen obecné keci, nic světoborného ještě neřekla. Co já jí znám tak v poslední době vymatá samé žranice s komparzisty tak zvanou Pražskou letkou. A nakonec ještě poznámku. Vašim prezidentem po Kikině bude býv. komunista a to se mohu s každým vsadit….

     • Ježková napsal:

      Diskutuji jen se slušnými lidmi. Vás jsem bohužel do této skupiny nezařadila.Díky za to, že se nebude k mým příspěvkům vyjadřovat.

 15. Tomáš napsal:

  Koukám, že až do teď pod tyto web. stránky diskusně přispívalo málo lidí, teď se kde kdo může přetrhnout, aby zde napsal nějakou sprosťárnu.

  Jaký příspěvek, takový autor. Autoři těchto příspěvků nejsou nijak originální, spíše jen ….. (raději nepsat), navíc to už tady(na Aktuálně.cz) bylo.

  • Jiří Wolf napsal:

   Hm, také jeden učený filozof, který ale nic v podstatě neřekl. Ono jsou momenty, kdy i slovo jako hovno má velký význam a nelze ho brát za sprosté slovo, pokud vystihuje skutečnost, která se přibližuje ku sračkám, hovnům atd. Plastikové také zpívali „sprostě“, ale byla to jen kritika na poměry za bolševika, přesně vystihující stav společnosti, podělané, zbabělé a stádnosti. Například Petr Cibulka dobře píše namísto občané, ovčané, tedy stádo ovcí! Máme nové holinky, aby Česko celému světu ukázalo, v jakých morálních sračkách se brodíme. Kandidáti na funkci prezidenta jsou hovádka, povětšinou býv. bolševici. A těch pár slušných ovčanů, kteří stijí proti zlu nemají žádnou naději, že by se dostali dále, než do televizní debaty, kde se jen ztrapní. Paní advokátka nemá šanci zvítězit mezi tou bandou lumpů. Nic proti ní nemám, ale považuji to za ztratu jejího času.

 16. Barták napsal:

  Vážená
  schválně,jestli na to přijdete ,nicméně kandidát na prezidenta by nemusel odpovídat hloupou otázkou .Víte dobře, že hovořím
  o přistoupení stovek maqjitelů domů k žalobě.Možná byste ještě
  někoho pro kandidaturu získala zveřejněním faktury ve Střeše,
  jaké jste měla výdaje s celou touˇ“šaškárnou“.Děkuji

 17. IvI napsal:

  Po smrti Havla jedina jasna hvězda pro tuto zemi. Klaro díky, budete fantastickou, ferovou a spravedlivou prezidentkou. Dost bylo Klause a dalších strejců co kandiduji. Ale proc se k nim vlastně vyjadřovat, ze jo. Vy jste prezidentský SPECIÁL a vyjmecna osobnost.

 18. IvI napsal:

  Program?

  Prosím ještě o nejaký program, par bodu.

  Kdo vás čte a sleduje stejně moc toho uz nepotrebuje 🙂

 19. Vlastik napsal:

  Kdo vaši práci a aktivity sleduje, ten je jistě pro. Já taky, a všemi deseti. Je potřeba čerstvý vítr. Moje podpora je jistá.

 20. Milena napsal:

  Souhlasím, podpořím…

 21. ma napsal:

  vzhledem k tomu, ze pochazim ze Sluknovskeho vybezku, nemohu se pridat k prezidentskym gratulacim. Pokud nekdo obhajuje jasne rasisticky postoj vuci bilym, nemohu tento akt podporovat. Zkuste pani doktorko veke nich bydlet, kdyz Vam nekolikrat ucini najezd na zahradu, kde pokradou, co je mozne. To jim nestaci, vykradou auto atd. Jen tak dale a budeme v jejich podruci v cele s pani doktor.

  • Marcela napsal:

   Zdá se, že si pletete dojmy s pojmy. JUDr. Samková je advokát, který před soudem hájí právo žalovaného na spravedlivý proces Romů u soudu. Je více než jasné, že podíl viny žalovaných je prokázán, ale v jaké míře a koho soud potrestá je na soudu. Advokátka hájí právo na spravedlivý procec žalovaných bez rozdílu rasy, je to její práce. A dělá ji podle úspěchů v soudních síních u nás i v zahraničí zatraceně dobře.

  • Ježková napsal:

   Nezávidím nájezdy… Ale spočtěte si kolik z tohoto státu zejména po 89. ukradli cikáni a kolik bílí ????Ty rozházené a rozkradené milióny nemají na svědomí cikáni, ale vysoce postavení bílí…..

 22. Jana Hl. napsal:

  Ano, super. Je potřeba do tý spřažený party korupčníků pořádně rýpnout. A nebát se!
  Se všemi názory K.Samkové nemusím souhlasit, ale důležité je, že se nebojí svůj názor vyjádřit a to mnohdy velmi nahlas.

 23. David napsal:

  Paní Samková je moc dobře, že jste hned na začátek napsala, že to není vtip, protože by to byl opravdu dobrý vtip. Jako realita by to bylo o dost horší, ale bohudík dle mého názoru nemáte šanci. Pokud by se vaše politika shodovala s vašimi názory. Tak by jsme se možná k tomuto projevu http://www.stream.cz/uservideo/66566-novorocni-projev-prezidenta-cr-2014 který je uveden jako žert. Dopracovali už dříve než v roce 2014 a moc vtipné by to nebylo :))

 24. Emily napsal:

  Šmarjá,to zas bude dílo. Už tak je těch šašků na kandidátce dost, jeden lepší jak druhý.Už jen pro vaší náklonnost k cikánům vás nepodporuji.

  • Jaro Dockal napsal:

   Huuuuuuuuuuuuu….. a jednou prijde obrovskej cigan a sezere Vas draha Emily celou i s chlupama….. a to bude prusvih :(!
   Az s nimi uz konecne spolecnost zacne jednat jako s lidmi, kteri maji stejna prava ale i povinosti (bez vyjimek,bez predsudku, strachu a spatnych umyslu)… tak zacne i tento problem mizet. Jenze to by bylo moc jednoduche a nedala by se tim delat lacina, spinava a populisticka politika, ktera je dnes pritomna v Cechach na vsech urovnich .
   Preji krasny den :)!

  • Ježková napsal:

   A za nenávist k cikánům byste paní doktorku podporovala ?

 25. Irena napsal:

  Paní doktorku znám mnoho let nejen jako kolegyni, ale i kamarádku, vždy byla natolik kurážná, že se nebála veřejnosti sdělit svůj názor, i když věděla, že se to mnoho lidem, kterých se věc dotýká nebude líbit. Takové ženy potřebujeme, které se neskrývají jen za slovy a umí říct co si myslí a činí. Zná právo, má zkušenosti s politikou, s lidmi, umí jazyky, co víc…..držím Ti palce Kláro a vyjadřuji Ti tímto svoji podporu.

 26. Markéta napsal:

  Zdravím vás a vyjadřuji podporu v prezidentské volbě!

 27. Tomáš napsal:

  Kláro, fandím. 🙂

  Kandiduje se, mimo jiné, proto, aby se zvítězilo, ale i když dojde na horší variantu, tak to k něčemu bude, protože hodně lidí, např. já, bude mít koho volit, odborně zdatného s morálními zásadami, už to je pozitivní a půl vítězství. Konečně volby, u kterých se nebudu cítit děsně, už mnoho let se mně to děje, že jsem horko-těžko hledal tu nejméně špatnou volbu, teď, díky Vám, to bude jiné. 🙂

 28. Bozena Buryanska napsal:

  Souhlas , !!

  • Milan Lendel napsal:

   Milan Lendel.st. napsal: 07/08/2012.
   Dávám souhlas a podporu na prezidentku. ČR.
   Předseda: Romského Občanského Sdružení v Lovosicích Ústeckém Kraji od roku 2002, podpora 59,členu + 4 celkem 63,hlasu.

 29. Martin napsal:

  Lidi nerozčilujte se. I když je tu cikánů víc než dost, Samková nemůže v životě uspět…

 30. Jiří Wolf napsal:

  O tom, kdo usedne na hrad je již rozhodnutno. Třetí internacionála, která nadále ovládá dění v této zemi si prosadí bývalého komunistu. Podobně jako dosahuje na různé funkce své ředitele- bývalé komunisty a estébáky, či jiné snaživce a agenty StB, kteří s komunistickým režimem kolaborovali. Kdo má v této zemi moc, a to jsou blševici, prosadí svou. Je bláhové se domnívat, že bude někdo jiný “ demokraticky“ zvolen. V to mǔže věřit jen hlupáček a nebo nesoudný člověk, či občan, kterému jde jen o zviditelnit se. Vzpomeňte si na moje slova po volbách. J. Wolf

 31. Milan Lendel napsal:

  Máte mojí podporu a dalších 64,členu rodiny Obrnice 435 21

 32. Zuz napsal:

  Dobrý den, paní Samková. Konečně je mezi kandidáty/kandidátkami někdo, koho mohu volit. Za to Vám děkuji a držím pěsti. Zajímalo by mě, jestli plánujete nabídnout petici i v elektronické formě? Nebo někde je a špatně jsem hledala? Připadá mi, že práce spjatá s tištěním a zasláním může některé lidi odradit a připravit Vás tak o hlasy. Přeji hodně úspěchů!

 33. Anežka napsal:

  Paní Kláro chci se zeptat,zda můžeme podpořit hlasem z ciziny,nebude to vadit a budou hlasy platné?
  Děkuji a přeji ničím nerušený zbytek dne.

 34. HONZA napsal:

  Lidi nepresvedcite kritikou vsecho, venovani se pouze romske otazce (ikdyz Vam za to moc dekuji) a hrdinskych prahlasenich bez konkretnich cinu se zbytecnymi gesty.
  Presvedcte lidi, ze mate celospolecensky prehled a neopakujte veci porad dokola co chteji media (zabavne porady, bulvar) slyset. Nesnazte se byt popularni nebo vystredni ale ukazte s vou inteligenci a kompetenci. Skromnost a pokora Vam jiste pomuze a lide snad uveri, ze nejste jen medialni postavicka, ale ze by z Vas byla osvetova prezidentka co to nase cesky zaprdeny mysleni posune trochu dal. Co nechapu, je proc jste clenkou Top09!

 35. Richard Gadas napsal:

  Obdivuji Vás již dlouho, zkouším měnit „systém“ jako Vy, ikdyž to pro mě může znamenat katastrofu. Vaši kandidaturu budu plně podporovat. Nemůžu Vám zatím slíbit více než svůj hlas na „petici na kandidaturu na úřad prezidenta“. Konečně mám svou kandidátku na prezidentku.

 36. Alžběta Falková napsal:

  Hm, ale ano, nakonec proč ne…ženský element, ale opravdu ženský – nemyslím stvoření typu Angela a pod., v politice rozhodně chybí. Bohužel v našem zřízení jsou prezidentské pravomoci velmi okleštěné a jistě by bylo větším přínosem místo v čele vlády (to byste se ale musela naklonovat, abyste dokázala nahradit ten strašidelný zámek, který se nyní ve Strakovce zabydlel. Přesto si neodpustím několik poznámek . Rozhodně nejsem xenofobní rasistka, ale také si nemyslím, že žít vedle romské rodiny „tradičního“ typu je zrovna terno. Viděla jsem desítky doslova vybydlených domů, byty v nových panelácích, kde si Romské rodiny pekly slepici v obýváku na vytrhaných parketách. Již v 6 letech, když mě maminka poslala poprvé samotnou na nákup, mně hned před obchodem malý Rom připravil o peněženku…a přesto…nedomnívám se, že všichni Cikáni jsou zloději a násilníci, tak jako všichni „běloši“ nejsou doktoři a inženýři (naštěstí). Nechápu, kde se v lidech neustále berou výroky typu „nesnáším Skopčáky, UKáčka, Rákosníky“ a vlastně celkem kterýkoliv národ, či rasu, která zrovna čímkoliv nevyhovuje. Občas mám dost problém snášet Čechy, ale říkám si – i u nás jsou jistě dobří lidé, jen je najít… Nemám recept na získání volebního vítězství, ale velmi dobře na tom bude ten kandidát, který dokáže oslovit největší voličskou základnu – tedy důchodce. To oni jdou poctivě ke každým volbám (nakonec je to dobrá příležitost k setkání se sousedy) a dají svůj hlas tomu, kdo se jim v posledních dnech zdál býti nejlepším…Bohužel, minulé parlamentní volby to jasně ukázaly. Držím palce :-))

 37. Vera napsal:

  Dnes jsem narazila na informaci, ze Klara Samkova kandiduje na prezidentsky post. Dikybohu. Dikybohu existuji v ceske republice lide, kteri (s)mysli v sirsich souvislostech a ne nutne prvoplanove s ohledem na vlastni prospech, a kteri vypousti do eteru slova naplnena obsahem a predevsim podlozena vlastnimi skutky. Gratuluji k rozhodnuti postavit clovecenstvi do zrcadleni ceske politicke sceny mydlinovych bublin. Gratuluji zemi, v niz roustou a na pudu politicko-socialni se vydavaji lide s eticky vycizelovanym charakterem. Gratuluji vsem, jez rozpoznali hybnou silu vlastni zodpovednosti a vlastniho hlasu ve zhrzenem state ceskem.
  Mne osobne stacilo nekolik slov a skutky za nimi.
  Tesi mne, ze mam konecne duvod vyjadrit nazor a predevsim podporu nekomu na politickem tribunalu. Jen dal a houst.
  Vera R.

  • Ježková napsal:

   Krásně napsáno.Souhlas. I kdyby prezident neměl mít žádné pravomoce, tak jde o to, že si bude vážit svého občanstava,nebude mu říkat lůza,bude ho chápat a slušně a slušně a slušně se chovat.

 38. František napsal:

  Samozřejmě, že souhlasím s tím, aby se Klára Samková ucházela o křeslo prezidenta. Obdivuji Vás a a máte můj hlas do voleb jistý.

 39. dusan napsal:

  mate cele rodiny podporu

 40. Jiřina Krokova napsal:

  Take souhlasim a muj hlas budete mit

 41. Jirka napsal:

  http://www.zrcadleni.cz
  V podstatě s Vaši kandidatůrou souhlasím a jsem nakloněn k její podpoře. Mám ale problém -jak jeto paní doktorko s Vašim sociálním cítěním v souvislosti s členstvím v politické straně jejiž členy jsou lidé typu ekonomického alchymisty Kalouska nebo knížete pána ?

 42. Mária Zajacová napsal:

  .. souhlasím,věřím..máte můj hlas..:-)..

 43. Jack Russel napsal:

  Nesmírně oceňuji Vaši sílu, osobní statečnost, píli s jakou jste dokázala získat několik akademických titulů a významného společenského postavení. Jste velkým vzorem pro ostatní občany. Jsem přesvědčen, že člověk Vašich morálních vlastností je důstojným kandidátem pro post prezidenta naší republiky. Vaši kandidaturu podpořím a budu se snažit zajistit maximum podpisů v petici na podporu Vaši kandidatury. Žatec

 44. Petr Holava napsal:

  Paní Kláro, obdivuji Vás jako vzdělanou a neúplatnou osobu, která se nebojí otevřeně sdělit svůj názor. Ze současných kanditátů jste pro mě nejpřijatelnější. Ovšem pro zvolení je zcela bezpodomínečně nutné získat podporu v řádu desítek procent pro postup do druhého kola. Pokud opravdu chcete kandidovat bez kampaně pro obyčejné lidi jen s pomocí webu, nemá ani cenu uvažovat dál o Vaší podpoře. Pokud však přehodnotíte Váš postoj a rozhodnete se plnohodnotně kandidovat (což bych přivítal), tak mi ve zveřejněných informacích chybí Váš postoj k EU, jejím problémům s eurem a zda chcete pro ČR těsnější integraci či naopak. Myslím, že to je nyní ještě důležitější než naše korupce atd. Pak jen malou poznámku – trochu se bojím po přečtení Vašich názorů, že se v komunikaci s ostatními politiky zaseknete na nějaké maličkosti, kterou budete považovat za zásadní a díky tomu neprosadíte žádnou větší potřebnou změnu. (S těma šmejdama se musí hrát šachy a občas je bohužel nutno obětovat menší figuru). Předem děkuji za odpověď.

  • klara napsal:

   Vážený pane Holavo, krátce: v zásadě jsem PRO Evropskou Unii, a to možná v ještě těsnější formě než nyní. To ovšem neznamená, že miluju „bruselovické“ byrokraty. hyperregulace, přes kterou se Brusel snaží Evropu sjednotit, je špatná, neúčinná cesta.
   Co se týká „hraní šachů“, tak moje dva roky působení ve fesedárlním shromáždění bylo skutečně zkušeností k nezaplacení. Odnesla jsem si dva poznatky, které hodlám aplikovat i nadále:
   1) zdržení se hlasování není hlasování – je to projev osobní zbabělosti.
   2) Je dobré stát za svými názory, ale je dobré si uvědomit, jaké ty názory jsou a že je nutno pracovat s průniky množin. Výsledek tohoto uvažování je, že když přijde na „lámání chleba“, tak je nutno hlasovat pro zákon ( a analogicky se zachovat v jakékliv jiné politické situaci), se kterým nesouhlasím ze 49%, neboť jinak jinak zvítězí názor, se kterým nesouhlasím z 51%.Povětšinou nejsou ta pocenta v poloze tak blízké rovnovážné, takže rozhodování je snazší. Na právě tomto problému „shořelo“ občanské hutí, které ve svém intelektuálním idealismu ve svých důsledcích hlasovalo s komunisty, místo toho, aby podpořilo zákon, se kerým souhlasilo „jen“ třeba ze 70%. Tento způsob kvazifundamentalistického politického uvažování, naprosto odtrženého od reality, nás dovedlo tam, kde jsme nyní a rozhodně já jej nehodlám následovat.

   • Petr Holava napsal:

    Děkuji za odpověď. Co se týká EU plně souhlasím, na současném prezidentovi mi nejvíce vadí odmítání všeho, co pochází z EU, zcela bez rozmyslu. Díky poloze našeho státu stejně není jiná možnost z dlouhodobého hlediska, než další integrace. V čem má pan Klaus částečně pravdu je, že jakákoli kritika systému EU se taky bez rozmyslu okamžitě bere jako euro(vlasti)zrada. Tím druhým názorem názorem, jak hlasovat, jste mne také potěšila. Tedy pokud jsem Vás dobře pochopil, ale to by se určitě v další diskuzi vyjasnilo. Myslím, že politik musí umět vybrat ze dvou zel pro národ to menší, byť by s ním v danou chvíli souhlasila menšina národa. Jinak podle mého názoru hlavní důvod, proč „hoří“ při své činnosti v politice i různá další občanská sdružení je, že nemají žádnou vůdčí osobu s vizí. Je to jen spolek lidí, kteří v danou chvíli s něčím nesouhlasí, avšak nedohodnou se ani navzájem s čím souhlasí. Bohužel u Vás zatím také tak trochu postrádám Vaší dlouhodobou vizi, na které by se část našeho národa mohla sjednotit a bojovat za ní. Co je však pro moje rozhodnutí v podpoře Vaší kandidatury důležité, jste v odpovědi úplně pominula. Tedy, že pokud nepovedete kampaň i mimo svůj web, je všechno ostatní nepodstatné, protože stejně nemáte nejmenší šanci na zvolení. Předpokládám, že to vynechání je z důvodu, že současný postoji nehodláte měnit. Pak Vám jen přeji mnoho štěstí v dalším životě a poohlídnu se po jiném pro mě přijatelném kandidátovi. Souhlasím, že zdržení se volby je projevem osobní slabosti. Na tento komentář odpovídejte jen v případě mého omylu. Tedy pokud je Vaším cílem být opravdová kandidátka s vizí a reálnou šancí na zvolení, a ne pouze dočasné zviditelnění v médiích (i když už jen pouhá diskuze o Vašich názorech je pro náš národ přínosem a pro politiky hrozbou).

    • klara napsal:

     Moje kampaň není formální. Není důležité se zúčastnit, ale vyhrát. To je odpověď na vaši první otázku.
     Co se týká té druhé, nejsem si zcela jista její formulací Zfromulujte ji, prosím, přesně, a já ji zodpovím. Klára

 45. Iva Hološková napsal:

  Paní Samková, jste odvážná a statečná žena. Máte mou podporu. Duševní mrzáky typu Jiří Wolf, Martin a jemu podobné “abstrouhejte“.. 🙂 Hodně štěstí..

 46. Mgr. Milan Tancoš napsal:

  Jsem pro aby JUDr. Klára Samková Ph.D byla jednou s mála aby její kandidatura na hlavu státu byla pozitivní, přeji Ji mnoho štěstí v klání a především porozumění lidí kteří ji plně důvěřuji jako Já. Znám JUDr. Klárovou Samkovou Ph.D s tisku a její bublikační edici.Jsou lidé kteří budou proti,ale Já jsem pozitivní a věřím že změna musí jednou přijít,a ta natala právě teď.Je mnoho občanů kteří se na JUDr. Kláru Samkouvou Ph.D obrátilo o pomoc,nikdy nezklamala a pomohla naši kultůře,a zlepšila své advokátní desatero,pro lidi i rómské občany,kteří pracují a mají problém s našim právním sistémem /diskriminace v oblasti práva,bydlení,radiné právo atd. S pozdravem Milan Tancoš Mgr

  • Otto Háyek napsal:

   Hloupá provokace. Snažíte se dokázat, že jen velmi omezení lidé jsou pro Samkovou.

  • Jan Š napsal:

   Milý pane Tancoši Milane, chlubící se titulem Mgr, je mi jasné, že chcete pdporovat kandidátku Vaší kultury a nic proti tomu. Co mne však při čtení neskutečně bolí. Dostalo se Vám možnosti vystudovat vysokou školu, neprzněte tedy náš jazyk. To není hadr, do kterého si můžete utřít boty. Chlubíte se dávnou kulturou, nekomolte tedy tu naši.

 47. Honza napsal:

  Achjo. Jestli dělá někdo chyby v písemném projevu – to je to nejposlednější, co by mě osobně mohlo na někom vadit. Plno vzdělaných, dokonce i velmi slavných lidí byli a jsou dyslektici. Například známý fyzik Thomas Alva Edison, bez kterého bychom neznali žárovku. Mezi další dyslektiky patřili také Leonardo da Vinci a Hans Christian Andersen. Tito všichni přispěli společnosti nemalými věcmi a myslím si, že mnozí lidé ani netuší, že měli nějakou poruchu. Jak to tak vypadá tak ti opravdu „omezení“ se zmohou jen na kritizování druhých, aníž by sami cokoliv dokázali.

  • Jan Š napsal:

   Máte pravdu, proč jsme se vlastně učili naši krásnou řeč? Je podle mě trapné, vymlouvat se na dyslekcii. Je to to samé jako když mě budete přesvědčovat o zlobivém děcku, které otlouká druhá děcka, že vlastně nezlobí a je nevychované, ono je jen hyperaktivní, že? A mmj. ne všichni, kdo przní češtinu jsou dyslektici. Také nevíte nic o mně, tedy nekádrujte.

 48. Petr napsal:

  Paní Samková na presidentský post??!! Nu, ať se na mne nikdo nezlobí, ale tato událost je pro mne důkazem tvrzení že „jakákoli hovadina si najde své zastánce“…..Promiňte vy, kteří s paní Samkovou sympatizujete, předem se vám omlouvám ale tato dáma má z mého úhlu pohledu natolik nekonzistentní názory, že není schopna reprezentovat ani sebe samu, natožpak jakoukoli skupinu či dokonce stát.

 49. pavel napsal:

  samková já vám hlas určitě nedám,dám vám ho pokud budete kandidovat na prezidentku indie,vy nemáte žádnou soudnost.

  • Tomáš napsal:

   Myslíte, že paní doktorka o hlasy takových jako jste Vy usiluje?

   Pokud ano, tak to soudnost nemáte Vy.

   Pokud ne, tak na co se tady předvádíte?

  • Jan Š napsal:

   Pavle, já také nechci paní Samkové dát svůj hlas. To však neznamená, že budu hulvát jako Vy. Mohu se dokonce domnívat, že o osobu s Vaším vyjádřováním nemá zájem nikdo ze současných kandidátů. Zájem by měli pouze lidé jako Sládek, Rath, Paroubek….. a ti naštěstí nekandidují.

 50. Vlastimil napsal:

  BRAVO!!! tak tohle je ten pravý kandidát! po přečtení odpovědí k otázkám pro kandidáty na post presidenta státu, se krásně ukazuje, jaký postoj máte…. napadá mi podobnost s postavou Chytrá horákyně – a její napůl slečená, napůl oblečená a polojízda-poloklus. Stejně tak i její odpovědi – se vším nesouhlasí, ale na druhou stranu by byla pro! To je nádherná ukázka vlastního nemyšlení. Nicméně souhlasím, že do politiky se tím pádem hodí, ostatně politika, je tu pro to, ne aby něco měnila, ale aby zachovávala vše tak jak je a beze změn. Možná jste vzdělaná paní, v tom případě nám ale lžete, když se pouštíte do podobných debat, protože víte, že president v podstatě ani žádné pravomoce, aby něco měnil nemá. Je to jen reprezentant státu. A nemyslím si, že když jste zastánce sjednocování Evropy, do jednoho státu a tím pádem, že nás o náš stát chcete spolupřipravit, nemáte se vůbec co hrabat na tento post. Už to si odporuje. Chcete se stát presidentem něčeho, na čem se chcete podílet, aby nebylo? To je milá paní vlastizrada. A překvapuje mě, že vy a vám podobní, už dál nesedíte ve vězení, protože se snažíte a už se vám to i povedlo, podrývat základy našeho státu. hezký den

 51. Michal Šrédl napsal:

  Dobrý den, rád bych se zeptal na Váš názor na kauzu Vladimíra Hučína. Dále, je možné, že Vaše kandidatura odebere hlasy knížeti Schwarzenbergovi, který se díky tomu – možná – propadne ze druhého na třetí místo a budeme si pak vybírat mezi Zemanem a Fischerem. (Podobným způspbem sestřelil u senátních voleb pan Kocáb pana Mejstříka – výsledek byl, že do druhého kola nepostoupil ani jeden.) Myslíte si, že Vaše kandidatura za toto riziko stojí, a proč? Děkuji za odpověď a přeji Vám především odvahu. Michal

  • klara napsal:

   Vážený pane Šrédle,
   o kazuze Vladimíra Hučína vím pouze zprostředkovaně od některých jeho přátel, spis jsem nikdy neviděla, takže nemohu než odpovědět jako kterýkoliv jiný „grilovaný“ právník, totiž, že se nemohu ke kauze vyjádřit, protože ji nemám načtenou…. Přesto však cím potřebu zaujmout poněkud méně neutrální stanovisko, proto mi dovolte odpovědět takto:
   1) podle mého nejlepšího vědomí a svědomí an Hučín není ani blázen ani podrazák, ani hyperšpion, za kteréhožto bývá střídavě prohlašován…
   2) s jisou mírou zobecnění si dovolím na případ pana Hučína vzáhnout svou znalost právního prostředí – a zejména trestněprávního prostředí – které je charakerizováno „selektivní spravedlností“. Je to stejné jak kdyby se uprostřed Holandska objevil Matterhorn… Pod záminkou spravedlnosti se odehrávají největší nespravedlnosi a pod záinkou dodržování práva a jeho střežení dochází k největším protiprávnostem…. Takže moje důvěra v dodržení obecných standardů při vyšetřování p. Hučína obecně konverguje k velmi nízkým číslům. s pozdravem, klára

 52. Jaroslav Lindner napsal:

  Po několikanásobném inženýrovi, profesorovi a čestném doktoru, který krade propisky, je na Hradě potřeba rázná změna.
  Hodil by se někdo, kdo se orientuje v aktuálních problémech občanů. Kdo své vzdělání užívá ve prospěch jiných. Někdo statečný, kdo by se nebál říci v novoročním projevu všem občanům jak na tom náš stát je a čí je to vina.
  Jsem přesvědčen, že paní Klára je ze současné nabídky kandidátů na Hrad jediná, která by to dokázala!

  • Jan Š napsal:

   Asi byste si měl přečíst něco o pravomocech prezidenta. Mně rozhodně nestačí, když mi někdo při novoročním poselství sdělí, že je vlastně všechno špatně, jak upadá morálka a jak se svět mění k horšímu.

 53. Jan Š napsal:

  Dobrý den paní Samková, prosím o Váš názor a hlavně, jestli vite zda budete mít mandát a budete moci účinně pracovat proti korupci mezi poslanci, vládou a vládními a ministerskými úředníky, mezi erárními úředníky na všech rozhodujících postech v krajích a obcích. Protože jestli nám nesdělíte, že jste toto za své volební období schopna vyřešit, jsou to jen prázná slova, která slyšíme napříč politickým spektrem stále. Stále nás všichni přesvědčují, že to dokáží a přitom nemají ani mandát tyto věci řešit. Pak si nalejme čistého vína a přiznejme se, že vlastně každý kandidát na prezidenta usiluje pouze o to kladení věnců.

 54. Jana Karásková napsal:

  Chystala jsem se paní doktorku Samkovou podpořit, ale bohužel jsem zjistila že je členem TOP9. Toto mě bohužel od podpory odrazuje, TOP9 je bohužel pouze strana přeběhlíků, a lidí kteří hledali další šanci pro získání koryt – Kalousek a spol.

 55. Karel Holomek napsal:

  Podporuji kandidaturu Kláry Samkové na prezidentku republiky.

 56. Miroslav napsal:

  Já jsem asi úplně negramotný pako, ale ta petice se mi vždy stáhne v takovém soubory, který mi za žádnou cenu nejde otevřít. Nemohl byste mi někdo, prosím, poradit? Nebo popřípadě poslat petiční arch na email (ignacbernard@gmail.com). Moc rád bych to podepsal, děkuji:-) Míra

 57. Radomir Neuvirt napsal:

  Dobrý den,
  > prosím o váš názor.
  > Věřím tomu že korupce by se dala v tomto státě velice snížit a omezit, (pokud by to chtěli ti co tady doopravdy vládnou, my občané už víme že to nejsou politici co jsme si zvolili). Kdyby tomu kdo přijal úplatek a přiznal ho (nahlásil ho) byla státem zaručena beztrestnost a úplatek by si mohl ponechat. ??? KDO BY ZA TAKOVÝCH OKOLNOSTÍ DÁVAL NĚKOMU MILIONY??? Těším se na vaši odpověď. Radomír Neuvirt Paskov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv