ODPOLEDNE NA FINANČÁKU

Šla jsem na finanční úřad, protože mi napsali, že jsem nedodržela splátkový kalendář a tudíž jej zrušili, i když já jsem měla tu částku odečtenou z účtu. I hledáme, hledáme, až paní vytáhla složku, jestli ta bude moje původní žádost o splátkový kalendář. A co jsme tam nenašli: můj mail, který jsem poslala své osobní asistentce, aby zařídila přesměrování té částky na správný účet finančního úřadu, neb bylo špatné předčíslí. Ta se s tím ovšem vůbec nemastila a celý mj e-mail, včetně mého hodnocení pana účetního, který mi to blbé předčíslí dal, prostě přeposlala na finančák a dál se nezajímala. A úřednice, nyní již v důchodu, pochopitelně neudělala nic. Takže to pos…. celkem tři lidi, znichž ani jeden nezareagoval na volání po nápravě.Následkem čehož vzniklo/vznikne 4 lidem spousta práce navíc.

Po hoďce jsme to vyřešili, a tak jsem si řekla, že když už jsem tam, tak vyřeším daň z nemovitostí. Protože podikatelské prostory se platí z podnikatelského účtu a byt se platí z osobního účtu, což ovšem FÚ nerozlišuje a tudíž jsem nevěděla kolik čeho a za co. I vtrhla jsem ke své správkyni daně a ta řekla: „Jééé, to jsem ráda, že vás vidím, já se nemůžu s vaší účetní domluvit na koeficientu DPH za rok 2013“. Což jsme řešily další hodinu. Pak jsem řekla, že bych teda třeba teď řekla to, kvůli čemu jsem přišla a když mi moje paní správcová řekla, že daň z nemovitostí je ještě o patro vejš, tak jsem se zhroutila tak, že do mě obě dámy narvaly čokoládové bonbony, neb naznaly, že jsem potřebná a moje nervy potřebujou obalit… No a o patro výš mi tam ochotná paní úřednice všechno našla, i když ta paní, co má moje nemovitosti na starosti, tam nebyla a tudíž tahle paní úřednice by nemusela dělat vůbec nic.

A pojítko?? Se všemi jsem nadávala na Babiše. Protože jestli si někdo myslí, že vybere na daních víc, když bude víc ječet jak na daňové poplatníky tak na ty své „výkonné oudy“, tak je, ano, pane Babiši, tak prostě vůl.

Posted in Nezařazené
1 Comment » for ODPOLEDNE NA FINANČÁKU
  1. petr napsal:

    je něco shnilého ve státě českém………

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv