To nejkrásnější o mně ( ale ty konce…)

Jak začít…. 18. 5. 2016 jsem měla v Poslanecké sněmovně projev, kde jsem islám přirovnala k nacismu, fašismu a komunismu. Tím se pekelně urazil turecký velvyslanec, který po začátku mého projevu odešel, takže se zachoval jako třináctiletý puberťák. Nesouhlasím? Vzdoruji, urazím se a odejdu…

Následně se ozval další panelista debaty, pan Alrawi, který dovedl pokus o mou diskreditaci do neuvěřitelné výše: pokusil se mne zdiskreditovat sebou samým. Něco jako kdyby Krejčíř řekl: „s tou se nekamaraďte, ta pro mne  pracovala a víte přece, jaký já jsem gauner, tak co musí být asi ona??“ Tento způsob mojí diskreditace vzbudil všeobecné obveselení, proto stojí za to, aby příspěvek pana Alrawih nezapadl na hnojiště dějin:

http://www.novinky.cz/domaci/404133-samkova-muslimum-kdysi-zdarma-radila-rekl-predseda-muslimskych-obci-alrawi.html

Byli ovšem i tací, kteří se nebavili, alébrž naštvali. Mezi ně patří Tomáš Tyl, tedy správně JUDr. Tomáš Tyl, Ph.D., můj kdysi student u mne na praxi, posléze spolužák v doktorandském studiu a dnes kamarád.

Myslím, že to, co o mně napsal, je to nejhezčí, co jsem o sobě kdy slyšela, a tak jsem se rozhodla, že z jeho text, uveřejněného dne  21. 5. 2016 na jeho FB zdi, zachovám na tomto blogu, abych si měla kam chodit hojit rány, až na mne zase bude kde kdo dštít síru a plivat jedy. Děkuju ti, Tomáši, opravdu ze srdce. I když teda připodobňovat mne k Janu Husovi, s ohledem na ty jeho konce,to jsi možná, teda, až tak nemusel…

Tomáš Tyl

Pane Alrawi, Vy jste manipulativní hlupák na úrovni islamistických kazatelů, který si neumí vymyslet ani nic chytrého…
Ano, Klára Samková vždy dělala řadu věcí zdarma čili tzv. pro bono („pro dobro“), kdy je spíše zarážející, že Česká advokátní komora každý rok oceňuje advokáty za práci pro bono a i když Klára měla těchto kauz víc než ostatní, ČAK ji vždy „opomenul“.
Místo toho, abyste byl vděčný, že Klára pro Vás dělala zadarmo, tak ji teď tím jdete očernit – to je typický přístup, který ve Vašich ideologických projevech vidím už delší dobu. Nevděk a nepřátelství, když pro Vás někdo něco udělá dobrého, tak si nejprve myslíte, že je to jeho povinnost (jak jinak u podrobeného křesťana, že?!) a pak mu to ještě omlátíte o hlavu – to je drzost nejvyššího kalibru a Vy se styďte, pokud Vám však něco jako stud je vůbec známo!
Možná byste měl vědět, že tenkrát v té kanceláři pracovalo mnoho právníků a jedním z nich byl i arabsky hovořící advokát (jméno si už nepamatuji…), který však byl již tenkrát (15 let tomu zpět) arogance a nadřazenost sama. Klára nikdy neměla předsudky vůči lidem, ke každému přistupovala rovně a otevřeně a to se jí obvykle vymstilo, protože vždy věřila, že jí blízcí lidé nevrazí nůž do zad. Myslím, že by měla být obezřetnější, ale vykládejte to někomu, kdo prostě věří na Dobro ve světě a v lidech samotných…
Klára je jako Jan Hus a byla taková vždy – jakmile jednou pozná PRAVDU, pak už ji nelze zastavit: „Stůj v pravdě, braň pravdu a bojuj za ní až do smrti!“ – jak pravil Hus. A to je ta pravá Klára, kterou znám přes 15 let – a tato Klára je tady pořád!
Ještě před 10 lety jsme si všichni bláhově mysleli, že se s Vámi dá normálně žít – dnes jsme svědky toho, jak postupně ukazujete svoji pravou tvář a všichni víme, kde to bude končit.
Volič si, pane Alrawi, může být jistý v jednom – Klára Samková se na rozdíl od neměnného středověkého islámu bude vyvíjet. Tak jako každý Evropan, kterého jste si ještě nepokořili nebo nezhloupli. Ale bude se vyvíjet podle poznané Pravdy a ne podle Vašich lží.
Pokud právě Vy hovoříte o slušnosti a toleranci, pak vězte, že na tuto Vaši přetvářku už nikdo z nás neskočí – my Vás už známe… „Na rohu ulice vrah o morálce káže“ (K. Kryl).

Posted in Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv