Válka

Ve válce jsou mrtví, ničí se materiální, kulturní hodnoty a utrpení se šíří.

Válka má však také svoje předehry. V dnešním mediálním světě je předehrou války informační blokáda, zejména odstřihnutí od Facebooku. Že jsem ve válce, mi FB důrazně připomenul právě teď: 28. 8. 2015 v 18:30 hod. Zablokoval mi přístup na 24 hodin kvůli „nevhodnému“ příspěvku, protože údajně protože nedodržuje zásady komunity na Facebooku:  Čím je nevhodný? Tím, že je pravdivý.,… Pravda, to totiž je to nejnevhodnější, co dnes může být.

Proto si tento příspěvek zaslouží trvalou pozornost a zejména, aby byl zachován. Což se děje zde:

 

Řešení?? Na každé náměstí jeden morový sloup Nejsvětější Trojice.(MOR HO!!) aneb: zpráva z Teplic:

Muslimové si pronajímají zařízené byty za cca 40.000 Kč měsíčně na dobu několik měsíců v roce. Jenže už jsou první problémy: Byty jsou zničené, nábytek rozbitý, odpadky se válí všude (pod postelemi, ve skříních …), záchody jsou ucpané nebo utržené, byl i případ, kdy v záchodu bylo mezi výkaly ucpané celé pečené kuře. Kromě toho po sobě nechávají vysoké nedoplatky za elektriku, vodu a plyn, protože muslimové neumějí zhasínat, vypínat televizi nebo zavírat vodu. Ve výsledku to je pro majitele bytu finační ztráta, byt po muslimech musí projít velkou rekonstrukcí. Pro srovnání: Civilizovaní nájemci za stejný byt platí jen 10.000-15.000 včetně komunálu a energií, ale majitel stále vydělává. Takže začíná konflikt – majitelé už nechtějí muslimům pronajímat a prodejní ceny nemovitostí letí nahoru. Tohle je další důvod, proč tam vzniká no-go obytná oblast pro muslimy. Kdyby problémy nebyly, tak by se to řešilo jen těmi nájmy, jako v případě jiných cizinců. Podobný bordel je na veřejných prostranstvích – válí se tam hromady odpadků. Pořádek je jen na Zámeckém náměstí, protože tam stojí dva křesťanské kostely a barokní morový sloup Nejsvětější Trojice, kterým se vyhýbají.

Posted in Nezařazené
7 komentářů » for Válka
 1. Zdenka Křížová napsal:

  Děkuji. Je to hřejivý pocit, když někdo řekne pravdu a nebojí se. Přesně takové zkušenosti slyším kolem sebe……..Kláro, díky .

 2. Přemysl Křenek napsal:

  Hluboce si vážím toho,že se nebojíte říkat pravdu,kterou bychom se jinak asi nedozvěděli. Přeji hodně štěstí a síly.

 3. Vlaďka Antošová napsal:

  To si dělají prdel ne? 🙁 zrovna dnes jsem o tom psala článek !
  Kláro, neřešte to, ono je historicky dokázáno, že potrefená husa kdáká nejvíc. Jestli si myslí, že tím , že nám budou pro pravdu blokovat FB nás odradí, tak jsou to ještě větší hlupáci než jsem si myslela 🙂

 4. Luba napsal:

  Proč hned muslimové? Jací muslimové?
  Byl to konkrétní Bosňák, Indonésan, Malajec, Paštún, Uzbek, Dagestánec, Maročan, Pákistánec, Kuvajťan, Saúd nebo Turek? Byl to Abdul, Bašar, Mustafa, Džamal, Harun, Hafiz?

  Jak se ti Kuvajťané a Saúdové ve svém nadřazeném chování a neúctě k materiálním hodnotám a okolí liší od tzv. nóvych růsskich, od těch zbohatlických hlučných přiopilých otrapů, kteří v utrácení petrorublů donendávna s arabskými držiteli petrodolarů soutěžili?

  Jsou nóvyje růsskije více křesťané, nebo jde spíše o nekultivované neotesance, kteří si myslí, že celý svět jim má sloužit?

  Nikoli. Nejde o problém náboženský a kulturní, ale o problém nekulturních a nevzdělaných buranů. A je docela jedno, jestli chodí v bílém županu s ručníkem na hlavě, nebo dávají svůj pupek světu na odiv v námořnickém tričku či ve značkovém oblečení „prokletých zápaďanů z Gayropy“.

 5. Luba napsal:

  Honzo, když neznám „jména, národnosti a ani další detaily“, tak bych o tom nepsal.

  Stejně, jako bych nepsal, coby rakouský majitel obchodu, výstražnou ceduli: „Češi, nekrást tady!“.

  Píšu jen o tom, s čím mám osobní zkušenost. Mám zkušenost s tím, jak lidé vidí třísku v očích bratrů svých, (navíc které za bratry nemají) však břevna v oku svém nedbají.

  Lidé jsou ustrojeni tak, že vnímají extrémní potenciálně ohrožující případy, a ty si zobecní na vše podobné, a vůbec se nezabývají skutečností, že případů pozitivních či neutrálních je daleko více.

  Na internetu najdete dost článků o tomto problému, včetně vyjádření starosty Kubery, ale nejlépe je vše vidět a poznat osobně. Tuto práci za nás, většinou docela uspokojivě, zastanou novináři.

 6. Stařena zkušená napsal:

  Souhlasím s Dr. Klárou. Blokují mě stále různá média na IN.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv