Vyjádření k trenclím

Dojímají mne aktivity, které mají býti údajně ideologické, ale ve své podstatě řeší úplný prd. Což je případ trenclí… Vůbec mne nepřekvapuje, že je možné dobýt střechu prezidentského paláce, aniž by si toho kdokoliv všimnul. Jsou věci, na kterých vlastně nezáleží, že – jako třeba ochrana sídla prezidenta. Jde totiž o to, že jestliže dnes tato „umělecká skupina“ ukázala nulové zabezpečení objektu, ukázala všem potenciálním teroristům světa, že tady si může naklást kdykoliv kdokoliv cokoliv kamkoliv a je to bez problémů… Což je problém… Ti, kdo si pamatují „amatérsky“ dělanou bombu, která vybuchla na Staromáku 2. června 1990 a která zranila 18 lidí, ví, že to zas až tak velká sranda není.

Rudé trencle mají být pravděpodobně protestem proti „čínizaci“ České republiky prezidentem Zemanem. To je samozřejmě velmi problematická záležitost, kterou by nebylo možno prvoplánovitě pochválit či pohanět, kdyby ovšem zde nebyla jedna „marginálie“ – totiž to, že zde evidentně probíhá skupování zejména obytných nemovitostí světovou arabskou komunitou. Jenže ta nejde po velkých realitních kusech (zatím), ale po stovkách bytů, domů, etc… Aktivitu prezidenta Zemana proto vnímám jako snahu o to, přivést do zdejší kotlinky protihráče, který by se byl ochoten a schopen plíživé islamizaci České republiky postavit. Jistěže nejsem z post- (?) komunistické Číny nikterak nadšena, nicméně z hlediska dlouhodobého vývoje mám naději, že se s Konfuciem srovnám podstatně lépe než z Mohamedem. HOWGH.

(rakce na článek: http://www.sinagl.cz/zpravodajstvi/18-z-ceskych-medii/5584-zemanuv-poradce-taj-s-je-plukovnikem-letectva-cinske-armady.html)

Posted in Nezařazené

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Všechny příspěvky
Archiv